משחקיות

מיני ג'ימבורי, משחקיות עץ אקולוגיות, הפרחת בועות סבון ענקיות, ומשחקי ילדות מוגדלים לכל המשפחה כמו משחק זיכרון, דומינו, טנגרם ועוד...

בית הקוביות ובימת הקוביות

בית הקוביות הוא משחקיית עץ אקולוגית מיוחדת במינה, שבה יכולים הילדים לבנות באמצעות קוביות עץ ככל העולה על רוחם – מגדלים, חומות ואפילו טירות. צריך רק קצת דמיון בשביל זה, אבל לילדים יש בשפע ממנו. הקוביות, כמו גם הביתן המיוחד, עשויים כולם מעץ בשימוש חוזר.

בימת הקוביות: האחות הקטנה-גדולה של בית הקוביות!
אנחנו המבוגרים, אולי רואים כאן 3,000 קוביות עץ שגולפו ביד אחת-אחת, גדולות וקטנות, מרובעות ומלבניות, ובמה אחת, עגולה וענקית, אבל בשביל הילדים זוהי פינת משחק ייחודית ואטרקטיבית, בה בונים מגדלים ענקיים בסבלנות ובזהירות בשביל הכיף לרסק אותם בבת אחת, או מרימים הרים נישאים כדי לכבוש אותם.

את בית הקוביות ואת בימת הקוביות בנה האמן הבינלאומי, יעקב ששון.
יעקב משתמש בפריטים עשויים מעץ שיועדו לפסולת בניין, בעיקר דלתות ומסגרות של חלונות, שאותם הוא ממחזר ומהם יוצר מבנים יפים, מיוחדים ובעיקר אקולוגיים. סגנון עבודתו המיוחד צד את עיניהם של שוחרי אמנות בינלאומיים ולאחרונה, גם את אלו של  מנהלי “גוגל ישראל”, אשר הזמינו אותו לעצב בעבורם חלק ניכר במשרדי החברה החדשים בתל אביב. 

משחקי ילדות מוגדלים

קחו משחקים רגילים, משחק זיכרון למשל, הגדילו אותם פי 50 וקיבלתם זמן של משחק וכיף לכל המשפחה. בין משחקי הילדות המוגדלים שלנו תמצאו טנגרם, דומינו, סולמות וחבלים ועוד. השימוש במשחקים חופשי וההנאה לכל המשתתפים מובטחת!

הפרחת בועות סבון

ילדים, כידוע, אוהבים מאוד בועות סבון וכשזה מגיע בענק, על אחת כמה וכמה. לכן כנראה, נקודה זו תחת עץ התות הגדול, מלאה תמיד בילדים מצחקקים. לאחר שתסבירו לילדים את הטריק להפרחת בועות הסבון – בועות סבון אוהבות שמתייחסים אליהן בעדינות, תוכלו לתפוס כמה דקות של מנוחה על הספסלים בצילו של עץ התות הגדול. 
טיפ לבועות סבון מוצלחות: לטבול את המקל במי הסבון היטב, לחכות לרוח ואז להרים הכי גבוה שאפשר, עם כיוון הרוח.

מידע נוסף

משחקיות בחווה
איפה?
        בית הקוביות – ליד המתבן (נקודה 5 במפה)
       בימת הקוביות – בחממות (נקודה 13 במפה)
        משחקי ילדות מוגדלים – בבוסתן (נקודה 14 במפה)
        הפרחת בועות סבון – מתחת לעץ התות הגדול (נקודה 3 במפה)
מתי? בכל שעות הפעילות