פעילויות וימי הולדת

במהלך השנה מתקיימות בחווה פעילויות לילדים וחגיגות ימי הולדת. בואו לראות חלק ממה שיש לנו להציע.

 

כשנכנסים לחווה מרגישים מיד בשינוי באווירה. הכל שקט הרבה יותר, רגוע ושליו. התפאורה ירוקה וטבעית, אף שבאופק אפשר לראות שמץ מראשו של מגדל אורבני, שמזכיר לכם שבעצם יצאתם מהבית רק לפני כמה דקות. המרחבים הפתוחים מאפשרים לילדים להתנתק מהגאדג’טים  ולנוע בחופשיות. שלל האטרקציות והפעילויות מאפשרים להם לעבור ולהתנסות, ללמוד, לחקור, לשחק, לבטא את עצמם ביצירה, וגם להוציא מרץ.

ימי הולדת

כל ילד רוצה מסיבה מוצלחת וכל הורה רוצה לארגן לו חגיגה בלתי נשכחת. אצלנו בחווה מובטחת לילדים חגיגה, שתחזיר את ימי התום, באמצעות בילוי במרחב הפתוח בעולמות קסומים, מלאי דמיון ומשחקים אהובים, מסיבה בחיק הטבע, עמוסה בחוויות מעשירות, המשתרעות על פני שדות, עצים, פרחים, ערוגות וחיות.

במסיבות בחווה, אתם המבוגרים תרגישו שוב ילדים והילדים יצאו גדולים, כי יש הנאות שלא משתנות – אלא רק הופכות נדירות יותר ויותר עם השנים.

אם גם אתם רוצים לחגוג לילדיכם (או אפילו לכם…) יום הולדת בחווה הקדימו והתקשרו אלינו!

מסיבת יום הולדת בחווה היא עניין פשוט מאוד. אין צורך לחפש מקום או לסחוב ציוד, ובטח שלא לארגן את הבית לפני המסיבה או לנקות אותו אחריה… כל אלו, וגם ההפעלות ליום ההולדת כמובן – עלינו! לכם נשאר רק להזמין את כל החברים לחגיגת יומולדת בסגנון שונה לגמרי, פשוטה וזורמת, טבעית ומחויכת, וכזו שתיזכר תמיד כבחירה מצוינת עליה כולם ידברו.

המסיבה אצלנו כוללת מגוון הפעלות לימי הולדת ומתאימה לילדים בגילאי 1 עד 10, לפי גיל הילד והחברים:

 • טקס יום הולדת עם שירים וברכות
 • סיור מודרך, מבוך הפיקוסים
 • אפיית פיתות בטאבון
 • הפעלות לבחירה:
        ♫      משחק “חפש את המטמון” חוויתי ברחבי החווה 
         ♫     סדנאות יצירה מיוחדות
          ♫      משחקי ענק
           ♫     טיול לילי עם עששיות ברחבי החווה
             ♫     הדרכות בנושאים שונים
              ♫      קומזיץ (לגדולים) 
          

** ניתן לאסוף מראש פוסטר וגלויות להזמנות

ההפעלות לימי ההולדת מתקיימות באזור מוצל, עם מחצלות לישיבה, שולחן לפריסת כיבוד ומיחם. 


הפעלות לימי הולדת בחווה

רוצים להזמין את הפעילות?
צריכים פרטים נוספים?
פנו אלינו:

בטלפון ……………….. 03-6138286
במייל …………. info@hachava.org.il

פעילויות לילדים

בחווה קיים היצע עשיר של אטרקציות ופעילויות לילדים, וכל ילדה וילד יכולים למצוא בה את הפעילויות המתאימות להם, כמו: סיור בפינת החי, תצפית במתחם הצפרות, סדנאות יצירה, שעת סיפור תיאטרלית, נגרייה לילדים, אתגרי ניווט, בית הקוביות ועוד ועוד. פעילויות אלו מתקיימות במשך כל שעות הפעילות.

הדרכות מרתקות ומגוונות

בכל חודש מתקיים בחווה אירוע מרכזי, והדרכות המוקדשות לאותו נושא. הנושאים מתמקדים בקרבה ובאהבה לטבע, כמו למשל שלולית החורף – החיים במים, על תעופה וציפורים, ניסויים מדעיים לילדים ועוד.
בחגים מוקדשות הפעילויות המודרכות לנושאים הקשורים לחג עצמו. בשל הביקוש הרב לפעילויות המודרכות הן מתקיימות מספר פעמים במהלך הביקור כדי לאפשר לכולם ליהנות מהן. חלק מהפעילויות מותאמות לילדים והוריהם במשותף, ובחלק ההורים יכולים להשאיר את המרחב לילד, לצפות בו מהצד, להשגיח, לנוח מעט ולצלם הרבה.

פעילויות מודרכות רבות בחווה מתקיימות בשיתוף פעולה עם גופים רבים עמם נמנים בין השאר: מכון דוידסון למדע, החברה להגנת הטבע, תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער, רשות העתיקות, ערוץ לוגי, דיאדה ואחרים.

 

רוצים לדעת עוד? בחרו מבין הפעילויות ברשימה להמשך קריאה.